Виїзне заняття з методики навчання природознавства на тему «Історія розвитку методики навчання природознавства як науки»

22 лютого 2019 року для студентів групи ПОмс-3-17-4.Од в Університетському коледжі було організовано виїзне заняття з методики навчання природознавства на базі Педагогічного музею України на тему: «Історія розвитку методики навчання природознавства як науки».
Під час заняття студенти розширили знання про історію розвитку методики навчання природознавства, дізнатись про внесок видатних вчених К.Д.Ушинського та В.О.Сухомлинського в розвиток педагогіки.
Студенти мали змогу побачити колекції підручників, документів, фотознімків, періодичні педагогічні видання, педагогічні посібники XIX—XX ст., матеріали про репресованих учителів, комплекти матеріалів учителів та вчених-педагогів України.
З інтересом познайомились з оригінальними інтер’єрами класної кімнати 20ст., портфелем та шкільним приладдя тих часів.
Модератор Глухенька Л.М.