Виїзне заняття з основ медичних знань на тему «Основи інфекційних хвороб та їх попередження»

22 лютого 2019 року для студентів груп ММмс-1-18-4.Од в Університетському коледжі було організовано виїзне заняття з основ медичних знань на базі Національного музею медицини України на тему: «Основи інфекційних хвороб та їх попередження».
Під час заняття студенти розширили знання про боротьбу з епідеміями в Україні у 1920-ті роки, організацію різних медичних закладів та науково-дослідних інститутів, дізнатись про провідницьке життя і самовіддану працю видатних вчених медиків України відомих усього світу: М.М.Амосова, В.О.Беца, І.І.Мечникова, О.О.Богомольця, Д.Н.Заболотного.
Студенти мали змогу побачити оригінальні інтер’єри першої операційної на медичному факультеті Київського університету з повним обладнанням того часу і натурними фігурами М.І. Пирогова і В.О. Караваєва, кабінет видатного епідеміолога професора Д.К. Заболотного тощо.
Модератор – Глухенька Л.М.