Виїзне заняття з основ медичних знань на базі НВК №31 на тему: «Долікарська медична допомога при загрозливих для життя станах»

1 лютого 2019 року для студентів груп ДОмс-2-18-3.Од в Університетському коледжі було організовано виїзне заняття з основ медичних знань на базі НВК №31 на тему: «Долікарська медична допомога при загрозливих для життя станах».
Під час заняття студенти розширили знання з невідкладної медичної допомоги при нещасних випадках в закладах освіти, відпрацьовували вміння безпечного надання долікарської медичної допомоги.
Студенти брали активну участь в ІІ міському турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2019» у номінації «Основи здоров’я».
Цікаві завдання, використання інтерактивних методів, дидактичні ігри, практичні завдання на компетентнісній основі сприяли застосуванню теоретичних знань на практиці та формуванню практичних вмінь і навичок.
Модератор – Глухенька Л.М.