Виїзні заняття з методики навчання природознавства

27 грудня в Університетському коледжі для студентів груп ПОмс-2- 16-4.Од та ПОмс-3-16-4.Од були організовані виїзні заняття з методики навчання природознавства на тему: «Методика організації і проведення позаурочної роботи з природознавства. Матеріальна база навчання природознавства» на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України.
Під час заняття студенти розширили знання про впровадження сучасних педагогічних технологій в організацію позакласної й позашкільної роботи з природознавства.
Центральною подією стали ознайомлення з експозицію музею хліба та тваринами живого куточка. При відвідуванні виставки акваріумних риб студенти мали можливість ознайомитись з основними правилами догляду за акваріумом, тераріумом.
Модератор заходу: Глухенька Л.М.