Відкрите заняття з хімії на тему: «Вплив полімерних матеріалів на здоров’я людини»

30 листопада 2018 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка для студентів групи ММмс-1-18-4.Од відбулось відкрите заняття з хімії на тему: «Вплив полімерних матеріалів на здоров’я людини».
Мета заняття: розширити знання студентів про вплив полімерних матеріалів на здоров’я людини; розвивати вміння аналізувати та обговорювати інформацію, робити висновки та доводити власну думку; виховувати бережливе ставлення до власного здоров’я та до навколишнього середовища.
На занятті студенти зацікавлено працювали, вели активний діалог з викладачем, в результаті візуальних досліджень студенти ознайомилися із маркуванням виробів, що виготовлені з пластику. Використання відеофрагментів та поєднання індивідуальної і групової роботи сприяли вивченню впливу полімерів на організм людини та навколишнє середовище.