Відкрите заняття з анатомії, фізіології і гігієни дітей шкільного віку з основами медичних знань

13 жовтня 2018 року в Університетському коледжі для студентів групи ПОмс–4–18–4.Од відбулось відкрите заняття з анатомії, фізіології і гігієни дітей шкільного віку з основами медичних знань на тему: «Закономірності росту і розвитку організму. Спадкові захворювання».
Мета заняття: розширити уявлення студентів про закономірності росту і розвитку організму; ознайомити з основними порушеннями розвитку організму; сприяти формуванню уявлень про здоровий спосіб життя.
На занятті студенти працювали зацікавлено, оскільки активний діалог з викладачем, використання практичних завдань допомогли у візуалізації та в сприйнятті даної теми. Вдало поєднувалась індивідуальна робота та робота в групах при моделюванні та дослідженні різних ситуацій, аналізі причин та способів профілактики.