Відкрите заняття на тему: "Екологія і суспільство"

24.04.2013 р в Університетському коледжі в рамках декади природничих дисциплін викладач першої категорії Пиндюра Ірина Петрівна провела відкрите заняття з біології на тему: «Екологія і суспільство» у групі «Видавнича справа» та «Діловодство». Заняття ефективне, цікаве. Під час заняття обговорювалась проблема забруднення навколишнього середовища в результаті діяльності сміттєспалювального заводу «Енергія».

Мета: ознайомити  студентів з екологічними  проблемами м.Києва; розвивати екологічне мислення; сприяти формуванню бережливого ставлення до довкілля.

В ході проведення заняття застосовувались  мультимедійні технології: відеофільм, презентація. Викладач використовувала різні форми спілкування: обговорення, висловлення індивідуальної думки, вирішення екологічних задач.

На занятті поєднувалась фронтальна та індивідуальна робота студентів.

У підготовці і проведенні заняття брали участь  студенти: Мясковська Марія, Артеменко Олена, Опаковська Інна, Січкар Анастасія, Гайдук Наталія, Музиченько Катерина, Яременко Олександра.

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

На занятті поєднувалась фронтальна та індивідуальна робота студентів.