Екологічне щоу "Екомода"

З 20 по 30 квітня 2013 р. в Університетському коледжі відбулася Декада природничих дисциплін. 29 квітня за ініціативою викладачів циклової комісії природничих дисциплін Глухенької Людмили Миколаївної та Бойко Віти Валентинівни  проведено  екологічне шоу «Екомода», в якому брали участь студенти І-ІІІ курсів спеціальностей «Дизайн», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта».

Мета  заходу: залучення молоді до природоохоронного руху; формування екологічної культури студентів екологічного й економічного мислення; розвиток творчих здібностей, естетичного смаку.

Оригінальні дизайнерські рішення, справжні витвори мистецтва продемонстрували дизайнери коледжанського Будинку моди. Нашим модельєрам вдалося підготувати яскраві незвичайні комплекти одягу із вторинної сировини. А моделі майстерно продемонстрували те, що можна зробити з паперу, картону, поліетилену, фольги, компакт-дисків та природної сировини, перетворивши сцену Університетського коледжу на справжній подіум.

Журі фестивалю підвели підсумки та нагородили учасників грамотами і визначили переможців у номінаціях:

ПОмс-3-12-4.Од – «Елегантність»;

ДЗмс-1-12-4.ОД – «Сучасність»;

ОМмс-1-12-4.ОД – «Екологічність»;

ДЗмс-1-11-4.ОД – «Екстравагантність»;

ОМмс-1-11-4.ОД – «Винахідливість»;

ДЗмс-1-10-4.ОД – «Фантазія».

Це екологічне шоу створило незабутнє враження, відкрило креативне мислення талановитої  молоді, простір польоту фантазії митців.

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

ПОмс-3-12-4.Од – «Елегантність»;