Фестиваль народів світу

Згідно з планом декади природничих дисциплін за ініціативи викладачів Мальцевої Людмили Володимирівни, Бойко Віти Валентинівни 24 квітня 2013 року в Університетському коледжі відбувся позакласний пізнавальний захід з географії «Фестиваль народів світу». Учасниками фестивалю були студенти І курсу.

Мета фестивалю: розвивати уміння застосовувати на практиці теоретичні знання з вивченого курсу «Соціально-економічна географія світу»; виховувати повагу, толерантне ставлення юнацтва до народів світу; сприяти розвитку творчих здібностей молоді.

Студенти підготували змістовні, цікаві презентації, які ознайомили присутніх із архітектурними пам’ятками, з відомими діячами науки та культури, рівнем розвитку господарства різних країн світу .  Учасники представили театралізовані композиції використовуючи  національну музику, елементи національних танців, одягу, знання національних традицій та кулінарії.

Журі фестивалю підвели підсумки та нагородили учасників дипломами і визначили переможців у номінаціях:

ПОмс-1-12-4.Од – «Дружна команда»;

ПОмс-2-12-4.Од – «Мелодії та ритми планети»;

ПОмс-3-12-4.Од – «Знавці традицій»;

ПОмс-4-12-4.Од – «Кращий гумор»;

ДОмс-1-12-3.Од – «Яскравий запальний танок»;

ДОмс-2-12-3.Од – «Знавці національної кухні»;

ВСмс-1-12-4.Од     «Оригінальне художнє оформлення»;

ДЛмс-1-12-3.Од

СПмс-1-12-4.ОД  -  «Знавці національних звичаїв»;

БСмс-1-12-3.Од.

ФВмс-1-12-4.Од – «Майстерна театралізація».

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

ПОмс-1-12-4.Од – «Дружна команда»;

ПОмс-2-12-4.Од – «Мелодії та ритми планети»;

ПОмс-3-12-4.Од – «Знавці традицій»;

ПОмс-4-12-4.Од – «Кращий гумор»;

ДОмс-1-12-3.Од – «Яскравий запальний танок»;

ДОмс-2-12-3.Од – «Знавці національної кухні»;

ВСмс-1-12-4.Од     «Оригінальне художнє оформлення»;

ДЛмс-1-12-3.Од

СПмс-1-12-4.ОД  -  «Знавці національних звичаїв»;

БСмс-1-12-3.Од.

ФВмс-1-12-4.Од – «Майстерна театралізація».