Бесіди на тему «Місія "Космос": пізнання чи експансія?»

З 16 по 21 жовтня 2018 року з нагоди однієї з найважливіших дат у науці і культурі - 4 жовтня 1957 року, коли було запущено на орбіту перший в історії людства штучний супутник Землі «Супутник-1», викладачем циклової комісії природничих дисциплін Пріцом Василем Юрійовичем для студентів І курсу були проведені бесіди на тему «Місія "Космос": пізнання чи експансія?».
Під час бесід студенти обговорювали важливість дослідження космосу, побудови космічних апаратів та можливість майбутньої колонізації Сонячної системи. Піднімались питання про те, чи можливе загарблення космічного простору в індивідуальних цілях.
Акцентувалась увага на важливості дослідження космічного простору для всезагального людського блага.