Фізичний КВК

Згідно з планом декади природничих наук, за ініціативою викладача фізики Кочетової Тамари Федорівни 22 квітня 2013р. в Університетському коледжі відбувся фізичний КВК між командами студентських груп ПОмс-2-12-4.Од та ДОмс-2-12-3.Од.

Мета заходу: сприяння розвитку стійкого інтересу студентів до фізики;

формування естетичних смаків; пропаганда педагогічних професій; розвиток творчих здібностей та виявлення лідерських здібностей, що в цілому сприяло реалізації місії університету.

Під час конкурсів найактивнішими були капітани команд Лавренюк Тетяна (ПОмс-2-12-4.Од) та Камілова Влада (ДОмс-2-12-3.Од), які дуже добре організували роботу команд, самі були на належному рівні в конкурсі капітанів, в коментарях до презентацій про вчених, в честь чиїх імен названі команди.

В музичних паузах найактивнішими були Ліра Альона, Макаревич Ірина (ПОмс-2-12-4.Од), Карпович Вікторія( ДОмс-2-12-3.Од.).

В поетичному конкурсі найактивнішими були Арсентьєва Марія

(ДОмс-2-12-3.Од), Чабан Богдана( ПОмс-2-12-4.Од).