Відкрите заняття з астрономії

18 квітня 2018 року в Університетському коледжі в рамках Декади природничих дисциплін для студентів групи ПОмс–1– 17– 4.Од відбулось відкрите заняття з астрономії на тему: «Зорі та їх класифікація. Еволюція зірок. Екзопланети».
Мета заняття: розширити уявлення студентів про природу зір та узагальнити одержані знання про зорі; ознайомити з основними особливостями фізичної природи нестаціонарних зір; сприяти формуванню уявлень про можливий шлях еволюції зір.
На занятті студенти працювали зацікавлено, оскільки активний діалог з викладачем, використання ІКТ допомогло у візуалізації та в сприйнятті даної теми. Вдало поєднувалась індивідуальна робота та робота в групах за допомогою мобільного додатку Stellarium Mobile.

Модератор заходу – Пріц В.Ю.