Екскурсія в Головну Астрономічну Обсерваторію НАНУ

20 квітня 2018 року в Університетеському коледжі для студентів 1-го курсу груп ПОмс-1-17-4.О д, ДЗмс-1-17-4.Од, ПОмс-1-17-4. Од, ПОмс-2-17-4.Од, ПОмс-3-17-4.Од груп була організована екскурсія в Головну Астрономічну Обсерваторію НАНУ.
Студенти познайомились з різними типами телескопів та інших приладів, призначених, для визначення точного положення зір на небі та Сонця.
На базі великого діючого телескопу студенти спостерігали небесні об'єкти Місяць зокрема Венеру.
Студенти насолоджувались зоряним небом і на практиці закріпили знання про сузір’я. Тепер вони вже знають, як знайти Полярну зорю і як відрізнити Оріон від Великого Пса. В подарунок від обсерваторії, всі студенти отримали космічні календарики.
Модератор заходу - Пріц В.Ю.