Студентська конференція «Проблеми і напрямки утилізації відходів в Україні та світі»

24 квітня 2018 року в Університетському коледжі в рамках Декади природничих дисциплін для студентів груп ОВмс-1-16-4.ОД та ФКмс-1-16-4.ОД з метою формування екологічних компетентностей та виховання екологічної культури проведена студентська конференція на тему: «Проблеми і напрямки утилізації відходів в Україні та світі».
Під час конференції студенти обговорили проблему стрімкого зростання кількості сміття, розглянули основні положення нової концепції поводження з відходами "Zero Waste", розширили знання про утилізацію та реутилізацію відходів.
Учасники конференції запропонували способи формування культури сортування сміття та навели приклади практичної реалізації заходів з утилізації відходів.
Модератор заходу - Міщишина Т.В.