Інтерактивна гра «Україна - космічна держава»

О як приваблює до себе
Й бентежить душу з юних літ
Безмежжя зоряного неба,
Магічно-загадковий світ.
Наш розум прагне до пізнання
Одвічних таємниць буття,
А Всесвіт в самоспогляданні
Десь за межею сприйняття. (А.Черняхівський)

19 квітня 2018 в Університетському коледжі в рамках Декади природничих дисциплін відбулась інтерактивна гра «Україна – космічна держава».
Мета: розширить знання студентів про історію освоєння космічного простору; розкрити роль вітчизняної науки та українських вчених у створенні теоретичних основ космонавтики; поглибити знання про визначальну роль астрономії у формуванні наукового світогляду людини, розвиток життєвих компетенцій; виховання патріотизму, гордості за своїх співвітчизників.
За перемогу боролися 4 команди «Капітани військ», «Апокаліпсис», «Вакуум» та «Плутонетяни». Учасники продемонстрували глибокі знання в галузі фізики та астрономії.
У результаті гри перемогла команда «Капітани військ» групи ПОмс-2-17-4.Од. Друге місце виборола команда «Апокаліпсис» групи ПОмс-1-1-4.Од. Третє місце розділили дві інші команди: ПОмс-3-17-4.Од та ОМмс-1-1-17-4.Од.
За активну участь у грі учасники були нагороджені грамотами та призами.

Модератори заходу – Черняхівський А.І., Карлінська Я.В.