Виїзне заняття з фізики на базі Національного музею «Чорнобиль»

24 травня 2017 року відбулось чергове виїзне практичне заняття з фізики "Ядерна модель атома. Поділ ядер урану" на базі Національного музею «Чорнобиль» для студентів 1 курсу предметних спеціальностей «Дошкільна освіта», «Дизайн», «Хореографія».
Експозиція налічує близько 7 тисяч експонатів — розсекречені документи, карти, фотографії, зібрані у Чорнобильській зоні відчуження.
Студенти ознайомилися з найбільшою техногенною та радіоекологічною катастрофою сучасності — ядерною аварією на Чорнобильській АЕС, побачили унікальні відеоматеріали про катастрофу і її наслідки, діючи трифазову діораму «Чорнобильська АЕС до, під час та після аварії», макет енергоблока ЧАЕС.
Модератор заходу – кандидат педагогічних наук, викладач ЦК природничих дисциплін Карлінська Я.В.