Навчально-практичне заняття з профілактики ВІЛ/СНІДу

21 квітня 2017 року в рамках проведення декади ЦК природничих дисциплін для студентів Університетського коледжу групи ПСмс-1-14-4.Од на базі центу медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка дружня до молоді» відбулося навчально-практичне заняття з профілактики ВІЛ/СНІДу. Мета: ознайомити студентів з причинами стрімкого поширення СНІДу в Україні, специфікою профілактики та лікування одного з найнебезпечніших захворювань сучасності; формування толерантного ставлення до людей з ВІЛ, особистісної та соціальної компетентності дітей, які вимушені жити в умовах епідемії ВІЛ/СНІДу; виховання бажання дотримуватися правил здорового способу життя та побудови між статевих відносин на основі дружби і поваги.

Модератор заходу - викладач ЦК природничих дисциплін Кравченко Н.В.