Виїздне заняття на базі Державного наукового підприємства «Картографія»

28 квітня 2017 року у рамках декади циклової комісії природничих дисциплін, на базі Державного наукового підприємства «Картографія», відбувся круглий стіл на тему: «Роль картографічних посібників у підготовці вчителів початкових класів до уроків природознавства». . Активну участь в підготовці та проведені заходу брали студенти групи ПОмс-1-17-4 Од.

Під час заняття студенти ознайомились з Державним науково-виробничим підприємством та з географічними посібниками, які використовуються в початковій школі при вивченні курсу «Природознавство». Розширили знання про географічну карту не лише, як модель земної поверхні, а й як унікальний навчальний картографічний посібник .
Студенти удосконалили навички навчальної роботи з картографічними посібниками, обгрунтовували свої погляди та посилили інтерес до географічної науки. А також показали достатню освіченість під час аналізу окремих картографічних видань, вміння розпізнавати їх схожість за географічними характеристиками.

Модератором заходу виступила викладач ЦК природничих дисциплін Л. В. Мальцева.