День авіації та космонавтики

12 квітня 2017 року в Університетському коледжі викладачами ЦК природничих дисциплін  Карлінською Я.В. і Черняхівським А.І. були проведені інформаційні години до Всесвітнього дня авіації та космонавтики на тему «Україна – космічна держава».

Студенти І курсу дізнались про історію космонавтики, видатних українців, які внесли великий вклад в освоєння космосу, розвиток космічної галузі в Україні.

За участю студентів на першому поверсі  було оформлено стенд  до Дня космонавтики.

Модератори  заходу – к.п.н.Карлінська Я.В.  та викладач Черняхівський А.І.

12 квітня 2017 року в Університетському коледжі викладачами ЦК природничих дисциплін  Карлінською Я.В. і Черняхівським А.І. були проведені інформаційні години до Всесвітнього дня авіації та космонавтики на тему «Україна – космічна держава».

Модератори  заходу – к.п.н.Карлінська Я.В.  та викладач Черняхівський А.І.