Виїзне заняття з астрономії на тему «Класифікація галактик. Квазари. Проблеми космології»

21 березня 2017 року для студентів Університетського коледжу груп ДОмс-1-16-3.0д, ДОмс-3-16-3.0д, ПОмс-3-16-4Од. було організовано виїзне заняття з астрономії на тему «Класифікація галактик. Квазари. Проблеми космології» на базі Київського планетарію.
Зоряне небо навіює думки про вічний спокій. Нам здається, що в небесах панує ідилія. Але Всесвіт багатий на катастрофи. Які саме катастрофи відбувалися в минулому Землі і що нас чекає в майбутньому? Також і дивні квазари привертають нашу увагу, які вони? На ці та багато інших запитань студенти і намагалися знайти відповіді.
Модератор – кандидат педагогічних наук, викладач циклової комісії природничих дисциплін Я.В. Карлінська.