Екскурсія в зоологічний музей Національного університету імені Т.Г. Шевченка

24 жовтня 2016 року студенти І курсу спеціальності «Початкова освіта» Університетського коледжу разом з викладачами Коровіною В.А. та Хитрою З.М. побували в зоологічному музеї Національного університету імені Т. Г. Шевченка.
У музеї зберігаються унікальні наукові фонди, де зосереджені колекційні матеріали — основа наукової роботи біологічного та географічного факультетів Київського університету ім. Т.Г. Шевченка.
Під час екскурсії студенти ознайомились з музейними експонатами, що розповідають про фауну світу та України, розглянули діорами — унікальні ландшафтні експозиції та біогрупи.

Огляд експозицій музею сприяє формуванню в студентів сучасних наукових уявлень про природу, тваринний світ материків і океанів, проблеми взаємовідносин людини з навколишнім середовищем, у пропаганді охорони та раціонального використання природних ресурсів.

Особливо великий інтерес у студентів викликали колекції метеликів та птахів, що налічують сотні унікальних експонатів.