Круглий стіл «Результати Паризької кліматичної конференції 2015 року»

22 квітня 2016 року у Всесвітній День Землі в Університетському коледжі викладачі Камінецька А.Р. та Васьківська Т.В. організували і провели заключний захід природоохоронного спрямування - круглий стіл «Результати Паризької кліматичної конференції 2015 року».
Основна увага доповідачів була сконцентрована на розгляді питання сучасного стану навколишнього середовища. Усі присутні були зацікавлені даною темою та намагалися знайти можливі шляхи вирішення екологічних проблем. На завершення круглого столу були підведені підсумки екологічних заходів, до яких долучився коледж за останній місяць, зокрема: акція «Година Землі – 2016», висаджування молодих кленів біля будівлі коледжу, анкетування студентів, обмін картками із порадами на кожен день для сталого розвитку суспільства, виставка плакатів студентів, естафета добрих справ.