Засідання методичного об’єднання голів циклових комісій основ природознавства для ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації центрального регіону

13 квітня 2016 року на базі Ржищевського гуманітарного коледжу відбулось засідання методичного об’єднання голів циклових комісій основ природознавства для ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації центрального регіону.
Згідно програми засідання голова ЦК природничих дисциплін Університетського коледжу Глухенька Л.М. відвідала відкрите заняття з географії на тему «Японія – країна вранішнього сонця» та круглий стіл «Підготовка майбутнього педагога до здійснення інноваційної діяльності в умовах сучасного освітнього середовища при вивченні дисциплін циклу природничого-математичної підготовки».
Присутні мали можливість здійснити екскурсію стежками рідного краю та вшанувати пам'ять загиблих на Букринському плацдармі.