Зустріч з нагоди проведення Години Землі 2016

17 березня в Університетському коледжі викладачі циклової комісії природничих дисциплін Камінецька А.Р. та Васьківська Т.В. провели зустріч зі студентами груп ММмс-1-15-4.Од, ПРмс-1-15-4.Од, ОМмс-1-15-4.Од, ПОмс-1-14-4.Од, ПОмс-2-14-4.Од на тему «Сталий розвиток суспільства заради майбутнього» .
Метою заходу було звернути увагу студентів на глобальні екологічні проблеми нашої Планети та причетність до цих змін діяльності людей, познайомити із суттю поняття "сталий розвиток суспільства", сприяти формуванню вміння приймати екологічно зважені рішення у повсякденному житті, сприяти розвитку екологічної компетентності, мотивувати молодь до демонстрації активної екологічної громадської позиції.
Заключним етапом заходів буде проведення 22 квітня круглого столу за темою “Результати Паризької кліматичної конференції 2015 року”.