Музейний урок у Планетарії на тему:“ Подорож Сонячною системою. Дивовижні телескопи”

18 листопада 2015 року викладачі циклової комісії природничих дисциплін  Глухенька Л.М., Васьківська Т.В. організували та провели для студентів І курсу Університетського коледжу музейний урок у Планетарії на тему:“ Подорож Сонячною системою.Дивовижні телескопи”. З великим зацікавленням студенти спостерігали за рухом небесних тіл, сходом Сонця на нічному куполі Планетарію.  Під час перегляду фільму вони дізналися про історію створення телескопа та про вчених, які здійснили революційні відкриття за допомогою цього інструменту, здійснили віртуальну подорож до найбільших  у світі обсерваторій.Реалістична відео - картинка дозволила студентам на власні очі побачити дивовижну красу Сонячної системи.