Екскурсія до Національного дендрологічного парку «Софіївка»

«…Хто не бачив «Софіївки», той не має повної уяви про те, як мистецтво впливає на природу. Каміння й вода – ось її багатство…Зайдеш, не вийшов би вічно: усе прекрасно…Скрізь видно геній смаку…». Так писав зачарований неповторною красою саду, відомий мандрівник І.Долгорукий.
До величі цієї краси долучились і студенти груп 1ОМ, 1СП, 11ДО, 12ДО, 1ДЗ, 3ДЗ.
3 жовтня 2015р. викладач циклової комісії природничих дисциплін Пиндюра І.П. організувала і провела екскурсію до Національного дендрологічного парку «Софіївка» в м.Умань. Під час екскурсії студенти ознайомилися з історією заснування, будівництва та розвитку парку за більш ніж 200-річний період, пройшлися його алеями, помилуватися мальовничими краєвидами.
З кожною хвилиною перебування в дендрологічному парку студенти все більше переконувалися, що за задумом її творців Софіївка є наочною ілюстрацією до поем Гомера "Іліада" та "Одіссея", де кожна композиція чи мала архітектурна форма містить певний задум, виражає ідею міфу чи якоїсь події.
Екскурсія та знайомство з парком надихнуло студентів до вивчення природи до рідного краю і залишила незабутні спогади.