Відкритий перегляд з живопису

15 травня 2015 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка пройшов відкритий перегляд робіт з дисципліни «Живопис» студентів ІІІ курсу спеціальності «Образотворче мистецтво».
Тематика робіт «Живопис гіпсової голови» передбачала виконання таких завдань: правильне компонування предметів постановки на площині, пропорційність елементів натюрморту, гармонійне колористичне рішення, тощо.
Загалом студенти впорались із поставленими завданнями та виявили високий рівень підготовки. Відкритий перегляд став гарною мотивацією для самоаналізу та порівняння власного доробку з роботами одногрупників, висновків стосовно подальшої творчої діяльності та перехідною ланкою до вивчення живої моделі на ІV курсі навчання.