Виставка «Портрет мого ровесника»

16 березня 2015 року відбулось відкриття виставки творчих робіт студентів IV курсу спеціальності  «Образотворче мистецтво». Представлені акварельні роботи передають оптимістичну і яскраву особистість кожного з авторів, їх власний погляд на натуру, її внутрішній стан та характерні зовнішні особливості.

Людина, її думки і почуття, реальні життєві конфлікти, які вона розв’язує і долає, складають основний зміст образотворчого мистецтва. Тому зображення людини є основним завданням всього курсу рисунку і живопису.

У попередні роки студенти вчились будувати голову і частини обличчя, пов’язували деталі з цілим, узагальнювали і приводили живопис до тональної єдності і пластичної виразності. Зараз ми бачимо кінцевий результат наполегливої праці минулих років навчання.

Малюючи, молоді художники висловили особисте ставлення до своїх ровесників, спробували заглянути в їхню душу.

Метою  творчості є створення образу, а не просте копіювання дійсності. Тому прошу глядачів замислитись над тим, який образ ровесника ви побачили у представлених роботах?