Зустріч студентів з Чебаником Василем Яковичем

У рамках декади педагогічної майстерності циклової комісії образотворчого мистецтва та дизайну, 24 березня 2015 року відбулася зустріч  студентів творчих спеціальностей з Чебаником Василем Яковичем – професором, художником-графіком, заслуженим діячем мистецтв України, академіком Академії мистецтв України та його ученицею. Організатором та ідейним натхненником заходу  стала викладач комісії Кормакова Т.Л.

Запрошений художник - відомий не тільки в нашій державі, але  і далеко за її межами, вже багато десятиліть вдосконалює українську  кириличну абетку, автором якої він є, а також популяризує  мистецтво каліграфії.

Зустріч почалася з лекції Чебаника В.Я., який досить емоційно і цікаво розповів про книгу, її елементи, етапи роботи над оформленням книги. Розповідь супроводжувалася показом слайдів робіт, авторства лектора.

Гості принесли з собою зразки прописів, всі необхідні інструменти, матеріали, розроблені прописи для виконання практичної роботи – написання літер  кириличної абетки.

Саме друга частина  зустрічі була найцікавіша для студентів, бо під керівництвом Чебаника В.Я. і  його асистентки, вдалося створити гарні композиції з літер, впевнившись, що Україна має прекрасні культурну спадщину, яку необхідно  продовжувати молоді, підхопивши естафету у старшого покоління.