Участь у конфернції наукового гуртка «Арт-простір» (на базі Інституту мистецтв)

20 березня 2015 року студенти Університетського коледжу (Погорілий Анатолій, Фархад Діана, Пивовар Галина та Вільчинська Олександра) стали учасниками наукової конференції в рамках роботи наукового гуртка «Арт-простір» Інституту мистецтв.

Студенти виступили з доповідями та презентаційним матеріалом мистецького спрямування, прийняли участь у обговорені питань, висвітлених на конференції та отримали корисний досвід дискутування, відстоювання власної позиції, пошуку спільних відповідей на актуальні сьогодні питання.

Загалом зустріч пройшла у приємній атмосфері, зібравши у стінах Інституту мистецтв однодумців, людей не байдужих до сучасного стану мистецтва та тих, хто готовий працювати над його розвитком та збереженням у майбутньому.