Майстер-клас з ювелірного мистецтва

19 березня 2015 року студенти Університетського коледжу спеціальностей «Образотворче мистецтво» та «Дизайн» стали активними учасниками майстер-класу «Срібна квітка: крок за кроком» на базі Інституту мистецтв.

У рамках майстер-класу було проведено практичне заняття з ювелірного мистецтва у новій однойменній майстерні Інституту. Творчий процес був довготривалим, однак емоційним та результативним. Кожен з учасників отримав новий та цікавий досвід роботи з металом, проявивши свій художній потенціал та застосувавши отримані навички у роботі.

Найприємнішим моментом для наших студентів стала реальна прикраса, яку кожен зі студентів зміг забрати з собою додому, а дехто і одразу одягти на себе.

Виражаємо величезну подяку Інституту мистецтв за можливість участі у подібних заходах та сподівання на подальшу активну взаємоспівпрацю.