Кваліфікаційні випробування випускників спеціальності дизайн

Впродовж тижня з 13 по 20 червня тривали кваліфікаційні випробування студенток 4 курсу спеціальності Дизайн, спеціалізація Графічний дизайн, Фахового коледжу “Універсум” Київського університету імені Бориса Грінченка.

Кваліфікаційні випробування складались з комплексного екзамену та захисту дипломних проєктів.

Досягнення студенток оцінювала кваліфікаційна комісія до складу якої увійшли:

Голова екзаменаційної комісії: Кравченко Олег Вадимович, кандидат архітектури, доцент кафедри графічного дизайну КДАДПМД імені Михайла Бойчука, член Ради роботодавців коледжу.

Членкині ЕК: Казіміренко Олена Валеріївна, голова циклової комісії, викладач образотворчого мистецтва дизайну, Кормакова Тетяна Леонідівна, Хоменко Наталія Сергіївна, викладачі циклової комісії образотворчого мистецтва і дизайну .

Представниця роботодавця: Верменич Ольга Геннадіївна, викладач «Школи каліграфії книжкового мистецтва», каліграфіня, дизайнерка, членкіня Ради роботодавців коледжу.

Секретарка ЕК: Соченко Людмила Анатоліївна, викладач циклової комісії образотворчого мистецтва і дизайну .

Під час захисту дипломних проєктів високий рівень підготовки продемонстрували студентки: Веремій Аліна Олександрівна,  Ширий Анелія Анна Олександрівна, Єлисеєва Вероніка Василівна, Депутат Ілона Анатоліївна, Падій Марія Вікторівна, Казюн Марія Юріївна, Ляшенко Ярослава Юріївна, Неровня Єлизавета Михайлівна, Малюта Аліна Віталіївна.

Комісією відзначено розробку дизайн-проєкту Веремій Аліни Олександрівни за реалізацію реального замовлення та професіоналізм у виконанні роботи.

Слід відзначити проєкти виконані за співпрацею з замовником:

Проєктування елементів фірмового стилю громадської організації “Ла Страда - Україна” (Веремій Аліна Олександрівна)

Дизайн візуальних складових соціального проєкту “Тренуй українською” (Малюта Аліна Віталіївна)

Дизайн елементів фірмового стилю “Компасс Інженірінг” (Падія Марія Вікторівна)

Дизайн графічно-ілюстративного вирішення збірки віршів молодих поетів (Казюн Марія Юріївна)

Керівники дипломних проєктів: Гнатюк Лілія Романівна, Казіміренко Олена Валеріївна.