Зустріч з членкинею Ради випускників Фахового коледжу “Універсум” Київського університету імені Бориса Грінченка Василиною Гергель

14 березня 2023 року на пару до студентів 4 курсу спеціальності “Дизайн” Фахового коледжу “Універсум” Київського університету імені Бориса Грінченка завітала членкиня Ради випускників від спеціальності “Дизайн” Василина ГЕРГЕЛЬ, випускниця коледжу 2017 року, яка сьогодні активно працює в галузі дизайну.

Під час зустрічі-діалогу Василина порадила студентам випускної групи далі навчатись та вдосконалюватись у професії, попередила про фахові небезпеки і шляхи їх подолання, обговорила якості Soft Skills, яким зазвичай менше привертають увагу під час вивчення професійних дисциплін.

Також було проаналізовано можливості розвитку необхідних універсальних якостей, які, наприклад, допомагають взаємодіяти фахівцям між собою в команді незалежно від сфери діяльності.

Модератор: Олена КАЗІМІРЕНКО.

zystrich1 14 03