Презентація монограм «У цьому імені – і ємність, і масштаб, і мудрість, і справжня народна глибина»

3 грудня 2014 року до декади святкування річниці з дня народження Бориса Грінченка відбулась презентація монограм «У цьому імені – і ємність, і масштаб, і мудрість, і справжня народна глибина». Об’ємні літери виконали студенти груп 3ДЗ та 4ДЗ під керівництвом викладача циклової комісії образотворчого мистецтва та дизайну Казіміренко О.В.

Матеріали для виконання монограм студенти обирали за власним авторським задумом, так само як ідею, оформлення, конструкцію літери. Кожна буква стала оригінальним та цікавим експериментом, виконаним у різних стилях, однак з яскраво вираженою національною приналежністю, зі щирим духом патріотизму та бажання увіковічнити ім’я славного сина України – Бориса Грінчнка.

Ідея заходу базувалась на творчому виявленні умінь і навичок студентів-дизайнерів та презентативної частини, що втілилась у експозиції об’ємних літер у вітринах коледжу.