Науково-розважальний квест «Подорож Грінченківськими стежками»

9 грудня 2014 року студенти Університетського коледжу прийняли участь у квесті присвяченому річниці з дня народження Бориса Грінченка. Організаторами заходу стали викладачі коледжу Ладоненко М.І. та Казіміренко О.В. та студенти групи 4ДЗ. В квесті приймали участь студенти груп 3ОМ та 1ДЗ.

Квест (від англ. «Quest» - пошук пригод) став цікавою пригодою для студентів коледжу, познайомив з невідомими та висвітлив з іншої сторони давно знайомі місця на карті нашого міста: сквер з воронами на вулиці Рейтарській, будинок актора, будинок художника, пам’ятник та пам’ятну табличку Борису Грінченку на вулиці Гоголівській та багато інших локацій.

Квест мав наукову, літературну та пізнавальну мету, студенти дізналися про пам’ятки архітектури міста, цікаві місцинки та мали нагоду, скориставшись знаннями з української літератури, пов’язуючи твори авторів з назвами вулиць, виконати завдання. Сенс гри полягав у виконанні різноманітних завдань на логіку, швидкість реакції, орієнтацію на місцевості, які дозволяли переходити до наступних завдань і далі до перемоги.