Фестиваль каліграфії та типографії «Рутенія»

19 вересня 2014 року студенти 3 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво» та 4 курсу спеціальності «Дизайн», разом з викладачами циклової комісії образотворчого мистецтва та дизайну Ладоненко М.І. та Казіміренко О.В. відвідали IV Міжнародний фестиваль каліграфії та типографії «Рутенія» на базі Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

Фестиваль включив у себе виставку каліграфічних і типографічних робіт, проведення лекцій і майстер-класів. Студенти відвідали майстер-клас Вероніки та Василя Чебаник «Каліграфія в 4 руки». Ознайомились з інформацією про презентацію комп’ютерного шрифту «Кобзар», авторами якого стали  Лук’ян Турецький, Генадій Заречнюк та Дмитро Растворцев. Шрифт відтворює почерк Тараса Григоровича Шевченка.

Фестиваль має високу мету до якої необхідно залучати творчо обдаровану молодь. Адже, поновлення інтересу до каліграфії й типографії в Україні, створення середовища для спілкування каліграфів, шрифтарів, типографів, видавців, людей творчих професій, працівників рекламного бізнесу, студентів художніх закладів та всіх, хто в словах і книгах цінує не тільки зміст, але й вишукану форму - є цікавим та корисним досвідом для студентів Університетського коледжу, як для майбутніх дизайнерів, художників та викладачів.

Фестиваль має високу мету до якої необхідно залучати творчо обдаровану молодь. Адже, поновлення інтересу до каліграфії й типографії в Україні, створення середовища для спілкування каліграфів, шрифтарів, типографів, видавців, людей творчих професій, працівників рекламного бізнесу, студентів художніх закладів та всіх, хто в словах і книгах цінує не тільки зміст, але й вишукану форму – є цікавим та корисним досвідом для студентів Університетського коледжу, як для майбутніх дизайнерів, художників та викладачів.