Академічна доброчесність як основа сучасної мистецької діяльності

17 травня 2021 року в межах “Фестивалю науки 2021” відбувся науковий дискурс “Академічна доброчесність як основа сучасної мистецької діяльності” організований цикловою комісією образотворчого мистецтва і дизайну Фахового коледжу «Універсум».
Під час заходу спікери ознайомили відвідувачів з поняттями “академічна доброчесність”, “плагіат”, “авторське право” тощо.

Доповіді підготували:

“Історія, елементи та приклади авторського права” Марченко Богдана ІІІ курс спеціальність “Образотворче мистецтво”

“Проблеми списування: недбалість чи виживання” Турбовець Анна ІІІ курс спеціальність “Дизайн”

“Копіювання авторських робіт: теорія і реалії” Войтенко Оксана ІІІ курс спеціальність “Дизайн”

“Технологія NFT, як спосіб запобіганню плагіату в сфері дизайну та цифрового мистецтва” Капустіна Катерина ІІ курс спеціальність “Дизайн”

“Доведені й спростовані випадки плагіату творів українських митців” Дєточка Ольга Михайлівна викладача циклової комісії образотворчого мистецтва і дизайну

Випускниця коледжу, мисткиня Давиденко Дарія поділилась своїм власним досвідом та ставленням до плагіату в сучасному творчому просторі.

В обговоренні тем взяли участь викладачі Фахового коледжу “Універсум” та гості заходу.

Модератори заходу: Овчаренко О.М., Казіміренко О.В.