Кваліфікацію підтверджено студентами спеціальності «Дизайн»

22 та 23 червня 2020 року студенти спеціальності «Дизайн» Фахового коледжу «Універсум» захистили свої дипломні проєкти. Студенти представили цікаві, яскраві та якісні проєкти.

Комісія відзначила роботи студентів:
• Єфімчук Олександри Олексіївни («Дизайн-проєкт набору навчальних карток для дітей з порушенням зору та розладами аутистичного спектру») - за соціальну значущість;
• Карпович Анастасії Андріївни («Дизайн-проєкт графічно-ілюстративного оформлення арт-буку») - за високий рівень виконавської та творчої майстерності.
До складу комісії увійшли: голова кваліфікаційної комісії – кандидат технічних наук, доцент кафедри графічного дизайну КАДПМіД Васильківська О.І., заступник голови кваліфікаційної комісії – викладач циклової комісії образотворчого мистецтва і дизайну Овчаренко О.М., члени екзаменаційної комісії: викладачі циклової комісії образотворчого мистецтва і дизайну Казіміренко О.В. та Кормакова Т.Л., представник замовника - засновниця школи каліграфії Вірменич О.Г., секретар комісій - викладач циклової комісії образотворчого мистецтва і дизайну Шеменьова Ю.В.
Керівники проектів - викладачі циклової комісії образотворчого мистецтва і дизайну: кандидат архітектури Гнатюк Л.Р., Казіміренко О.В. та Левченко Л.В.