Регіональне засідання

Згідно з планом роботи Міністерства освіти і науки України 6 листопада 2013 року на базі Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося регіональне засідання методичного об'єднання голів циклових комісій образотворчого мистецтва та  практикуму в навчальних майстернях з методикою навчання.

У засідання взяли участь представники дев’яти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Центрального регіону України: Ржищівський гуманітарний коледж, Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І Я. Франка, Корсунь-Шевченківське педагогічне училище ім. Т.Г. Шевченка, Коростишівський педагогічний коледж ім.. І.Я. Франка, Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка, Бердичівське педагогічне училище, Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж, Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького.