Методичне об’єднання викладачів спецдисціплін спеціальності «Дизайн» на базі Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка

17 квітня 2019 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулось засідання Методичного об’єднання викладачів спецдисціплін спеціальності «Дизайн» вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації м.Києва.
Представники методичного об’єднання провели засідання у формі круглого столу на тему: «Сучасні тренди у фаховій підготовці дизайнерів». В ході засідання заслухали доповіді викладачів Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка:
• Овчаренко О.М «Науково-мистецький проект як ефективна форма навчання»
• Казіміренко О.В. «Формування особистості дизайнера для успішної роботи в умовах сучасного ринку праці»
• Шеменьова Ю.В. «Вуличне мистецтво як спосіб висвітлення актуальних проблем людства: бетонні полотна»
• Різник Ю., Голова ради студентського самоврядування: «Студентська ініціатива як складова організаційно-діяльнісного компоненту освітнього середовища Університетського коледжу»

Модератори: Овчаренко О.М., Казіміренко О.В.