Лекція на тему «Науковий підхід до вивчення дисципліни «Психологія кольору»

19 травня ц.р. викладачем кафедри образотворчого мистецтва Кормаковою Т.Л. було проведено лекцію на тему: «Науковий підхід до вивчення дисципліни «Психологія кольору», тому підготовка до заходу викликала у студентів жвавий інтерес, бажання опрацювати якомога більше літератури, навчального матеріалу.

Цікавий і змістовний матеріал представили студенти: Малик В. «Вплив кольору на людину», Байбарза М. «Специфіка кольору в живопису», Підлісна О. «Колір в народному мистецтві як символ і знак», Фарад Д. «Колір і декоративне мистецтво», Щербина В. «Колір в творчості імпресіоністів: Е. Мане».

У виступах студентів, коментарях викладача-методиста Кормакової Т.Л., наголошувалася увага на значенні кольору в предметному середовищі, вмінні використовувати «колірну гармонію» в майбутній професії художника – дизайнера.

Робота з кольором посилює креативність практичних завдань, сприяє прийняттю нестандартних рішень, що в сучасному дизайні допомагає створювати зручне і комфортне середовище в житті людини ХХІ століття.