Практичне заняття на тему «Робота в графічних техніках на заняттях з композиції. Малювання в техніці пастелі»

В Університетському коледжі викладач Кормакова Т.Л. провела практичне заняття 17 травня з композиції. Воно передбачало поєднання звязків мистецтва та науки.

Обрана тема «Робота в графічних техніках на заняттях з композиції. Малювання в техніці пастелі», включала теоретичний матеріал і надала можливість студентам ІІ курсу спеціальності «Дизайн» попрацювати практично.

Роль матеріалу під час виконання практичних робіт важко переоцінити. Особливо це стосується пастелі – техніки, яка прекрасно передає фактуру матеріалу, має тонку і вишукану палітру кольорів.

Світлоносні, чисті фарби пастелі прекрасно передавали роботи студентів Роди М., Фарад Д., Денисової А., Косяченко С.. Велике значення мало обрання студентами не тільки білого, але і тонованого паперу.

На практичному занятті студенти мали можливість за обраними ілюстраціями, власними начерками створити композицію, яка показала всі переваги матеріалу.

Розтушування пальцем – класичний спосіб роботи пастеллю, яким спробували оволодіти студенти на занятті. Саме такий спосіб малювання передає нюанси кольору.

Використовуючи наукові досягнення і можливості матеріалу, студенти розширили знання про різновиди графічних технік, вміння працювати пастеллю, відчувати гармонію, красу, виховуючи точність і акуратність в роботі.