Виставка робіт з живопису

26 жовтня 2018 р. в Університетському коледжі відкрилась виставка домашніх робіт з живопису студентів 3 курсу спеціальності «Дизайн» — «Стилізований автопортрет».
Автопортре́т — це портрет художника, виконаний ним самим. Це особа впевнена у собі, здатна на творчість, ініціативу і незалежність від консервативного середовища. Стилізований живописний автопортрет — це плід гри уяви і зовнішньої схожості. Це вид мистецтва, в якому потрібно знати різні техніки і прийоми, застосовувати дизайнерське рішення. Стиль твору виникає, коли в мисленні художника відбувається творча робота, в результаті якої зображуваний об'єкт набуває нову реальність, відмінну від повсякденної дійсності і переважаючу її силою враження; коли в природне забарвлення портрета вливаються колірні відтінки почуттів, а динаміка форм передає рух думки автора.
Куратор виставки: Адамчук А.В., викладач циклової комісії образотворчого мистецтва і дизайну