Виставка «Декоративний осінній натюрморт з етнічними елементами»

30 листопада 2018 року відбулось відкриття виставки творчих робіт переможців олімпіади з образотворчого мистецтва серед студентів I-ІІІ курсів спеціальностей «Образотворче мистецтво» та «Дизайн». Експозиція приурочена до дня народження Бориса Грінченка і отримала назву «Декоративний осінній натюрморт з етнічними елементами».
Представлені роботи виконані аквареллю, гуашшю, тушшю.
За підсумками олімпіади місця розподілились таким чином : Серед перших курсів перше місце отримала студентка Ткаченко Олександра 1ДЗ, друге місце Тимофеєва Анна 1ДЗ, третє місце Турбовець Анна.
Серед других курсів перше місце отримала студентка Моісеєнко Катерина 2ОМ, друге місце Клименко Дарина 2ОМ, третє місце Омельчук Світлана 2ДЗ.
Олімпіаду проводили викладачі циклової комісії образотворчого мистецтва та дизайну Адамчук А.В., Вовченко М.П.