Виставка студентських робіт "Весняне натхнення"

18 березня 2013 року у стінах Університетського коледжу відбулось відкриття виставки творчих робіт студентів І-го курсу спеціальності Образотворче мистецтво – «Весняне натхнення».

Виставка робіт першокурсників завжди є певним стартом як для студентів, так і для викладачів, оскільки саме на цьому етапі слід виявити інтерес студента до образотворчого мистецтва, розвинути чи сформувати його здібності, реалізувати студента в його майбутній професії.

На виставці представлено сім робіт, виконаних в різних жанрах та різними графічними матеріалами – «Барвистий натюрморт», «Квіткова симфонія» (О.Кухтенко), «Весняний пейзаж», «Гірські наспіви», «Натхнення» (А.Погорілий), «Декоративний натюрморт», «Блакитний натюрморт» (Л.Мокренко).

У натюрмортах, пейзажах, декоративних композиціях кожен студент моделює свою власну «картину світу», передає враження про світ, своє захоплення, радість, творче піднесення. Звичайно не в кожній роботі вдалось гармонійно поєднати художню форму зі змістом, а реальність упорядкувати за законами краси, але, не зважаючи на це, авторам робіт вдалося проявити свої почуття та ставлення до навколишнього світу.

Найулюбленішими матеріалами студентів залишаються акварель, туш-перо та графічний олівець.

Студенти роблять перші кроки в мистецтві, формуються як майбутні художники, а це дуже відповідальний момент. Саме зараз їм необхідна допомога досвідченого, талановитого наставника.

Викладач: Ладоненко Марія Ігорівна.