Захист курсових проектів

З 21 по 23 січня 2013 року відбувалися захисти курсових проектів студентів IV курсу спеціальності «Дизайн», група ДЗмс 1-09-4 Од.

Курсовий проект – один з видів індивідуальних завдань навчально-дослідницького, творчого чи проектно-конструкторського характеру, який має на меті не лише поглиблення, узагальнення та закріплення знань студентів з навчальної дисципліни, а й застосування їх при вирішенні конкретного фахового завдання і формування навичок самостійної роботи з навчальною і науковою літературою, обчислювальною технікою, сучасними інформаційними технологіями.

Курсовий проект має на меті перевірити знання студентів з фахової дисципліни та надати необхідні навички для виконання дипломного проекту.

До переліку тем запропонованих студентам, були внесені теми, присвячені 150-річчю з дня народження Б.Д.Грінченка.

Найкращі проекти були представлені на виставці, а саме:

Дизайн-проект музею Б.Д.Грінченка в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка – Цебрик Антоніни

Розробка та оформлення   рекламного стенду Київського університету імені Бориса Грінченка – Герасименка Ярослав.

Проект титульної сторінки книги Бориса Грінченка «Сірко» - Фурс Ольги

Дизайн-проект плакату фестивалю «Країна мрій» - Лісовенка Романа

Дизайн-проект буклета продукції «Екопродукти» - Белун Аліни

Керівники проектів: Казіміренко О.В., Кот Д.Ю.