Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

16.02.2018 студенти Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка групи ДЗмс-1-15-4.0д презентували експозицію, присвячену подіям, які відбувалися в Україні з листопада 2013 по лютий 2014 року.
В експозиції представлено роботи студентів І-ІІІ курсу спеціальностей «Дизайн» та «Образотворче мистецтво»
Модератори: Казіміренко О.В., Овчаренко О.М., викладачі циклової комісії образотворчого мистецтва і дизайну Університетського коледжу.

Зі слів студентів коледжу

Лютий 2014 року запам'ятався нам найбільш драматичними подіями в новітній історії України. Революція гідності наближалась до свого транічного, але водночас доленосного завершення. Наші студенти не забувають про ці буремні події, свідками яких були всі ми. Кожен, хто пов'язаний з Університетським коледжем та небайдужий до подій, що вже стали історією, може відвідати виставку, присвячену Євромайдану. До експозиції входять неймовірно чуттєві малюнки та художні аплікації. Головною ж окрасою виставки є модель "Євроялинки" - символ боротьби українського народу за демократію та свободу.

В.Чус, студент ІІІ курсу
спеціальності Видавнича справа та редагування