Технологічна практика

З 25 квітня до 8 травня 2016 року, згідно з навчальним планом, студенти групи ДЗмс.1-13-4.Од проходили технологічну практику.
Студенти мали можливість відвідати тематичну професійну виставку «ЕкспоПак 2016» та Науково-технічну бібліотеку, де ознайомились з «Бюлетнем «Промислової власності», в якому друкуються усі зареєстровані Торгівельні знаки та Промислові зразки нових виробів.
Результатом практики стало виконання дизайн-проекту буклету «Київ – місто для життя». Практиканти обрали актуальні теми: цікаві події з життя міста, зокрема, метрополітену; проблема збереження історичних пам’яток, архітектурних споруд; живописні місця для відпочинку, де і як відпочити, не витрачаючи багато грошей; проблеми автодоріг, велодоріжок тощо.