Всеукраїнський дизайн-форумі «ПроDESIGN»

22 квітня 2016 року на базі Херсонського національного технічного університету відбувся Всеукраїнський конкурс анімації (Multiplex, ТРЦ FABRIKA). У конкурсі взяли участь студенти Університетського коледжу спеціальностей «Дизайн» та «Образотворче мистецтво» з анімаційними проектами «Тріумф невідомого» (Козловской Олексій, Черненко Анастасія, Калініченко Юрій, 4 курс, спеціальність «Дизайн»), «Суперстудент» (Соченко Людмила, Корякіна Єлизавета, Давиденко Дарина, 2 курс, спеціальність «Образотворче мистецтво»), «Один день з життя студента» (Фархад Діана, Вільчинська Олександра, випускники 2015 року, спеціальність «Дизайн»), «Історія одного художника» (Фархад Діана, Вільчинська Олександра, випускники 2015 року, спеціальність «Дизайн»), «Муки творчості» (Савич Дарина, 4 курс, спеціальність «Дизайн»). Модераторами проектів стали: Ладоненко М.І., Казіміренко О.В.
У номінації ПРОmix - змішана техніка перемогу отримали Фархад Діана, Вільчинська Олександра, посівши 1 та 3 місце за високий рівень виконання та проявлену креативність у представлених проектах.
Інші учасники нагороджені почесними сертифікатами учасників дизайн-форуму.
Головна мета форуму – виявлення творчого потенціалу та конкурентоспроможності студентів, була досягнута і підтверджена дипломами, а Університетський коледж здобув нові ділові контакти, які й надалі буде розвивати.