Крок до натхнення!

Борис Грінченко жив і працював у XIX столітті, але його діяльність і творча спадщина як ніколи актуальні сьогодні. Хто ж він за переконаннями, покликанням, професією, чому його ім'я вимовлялося багатьма поколіннями людей і вимовляється нині з щирою повагою і глибокою шаною? Б. Грінченко був активним поетом, прозаїком, драматургом, перекладачем, літературним критиком. Переслідуваний, гонимий він завжди залишався справжнім патріотом України.

Постать Бориса Грінченка вже понад 19 років надихає студентську спільноту на власний творчий шлях. Студенти Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка не стали винятком. Восени студенти ІV-курсу спеціальність «Образотворче мистецтво» та «Дизайн» відвідали музей Бориса Дмитровича Грінченка. Екскурсію проводила директор музею Мовчун Антоніна Іванівна. Змістовна, цікава та натхненна розповідь про життя та творчій шлях Б.Д. Грінченка надихнули наших студентів. Студентами була обрана єдина концептуальна схема дипломних кваліфікаційних робіт присвячених 150 - річчю з Дня народження Бориса Дмитровича Грінченка!